رونمایی از «دانشنامه فلسفه اخلاق» با حضور مصطفی ملکیان

 «دانشنامه فلسفه اخلاق»  با حضور استاد مصطفی ملکیان، در کتابخانه ملی ایران رونمایی می‌شود.  در این مراسم که روز شنبه ۱۰ خردماه ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن ۸۰ نفره کتابخانه ملی برگزار می‌شود، انشاءالله رحمتی، مصطفی ملکیان و محسن جوادی حضور می‌یابند و  سخنرانی خواهند کرد. «دانشنامه فلسفه اخلاق» گزینشی از دایره‌المعارف فلسفه است که در ایران…

 «دانشنامه فلسفه اخلاق»  با حضور استاد مصطفی ملکیان، در کتابخانه ملی ایران رونمایی می‌شود.  در این مراسم که روز شنبه ۱۰ خردماه ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن ۸۰ نفره کتابخانه ملی برگزار می‌شود، انشاءالله رحمتی، مصطفی ملکیان و محسن جوادی حضور می‌یابند و  سخنرانی خواهند کرد.

«دانشنامه فلسفه اخلاق» گزینشی از دایره‌المعارف فلسفه است که در ایران به دانشنامه «پل ادواردز» شهرت دارد.
دانشنامه پل ادواردز سال ۲۰۰۶ ویرایش شده و در این اثر مقالات مفصلی به کتاب اضافه و تعداد دیگری از مقالات قدیمی نیز تکمیل شده است.

مقالات مرتبط با فلسفه اخلاق در این اثر شامل ۶۸ مقاله است که رحمتی آن را ترجمه کرده‌ است. مقالات این دانشنامه در چهار بخش مجزا تدوین شده‌اند. در بخش نخست به کلیات بحث فلسفه اخلاق، معرفی رشته و تاریخچه مباحث پرداخته شده و سایر مقالات نیز در سه بخش اخلاق هنجاری، روانشناسی اخلاق و فرااخلاق گنجانده شده‌اند. نشر سوفیا «دانشنامه فلسفه اخلاق» را روانه بازار نشر کرده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند به کتابخانه ملی ایران به نشانی تهران، بزرگراه حقانی بعد از متروی شهید حقانی مراجعه کنند.

صفحه‌آرایی کتاب و پایان‌نامه

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید: