سخنرانی مصطفی ملکیان در همایش مهر مولانا

 سومین همایش مهر مولانا  با موضوع «نظام اخلاقی مولانا» در روزهای ۱۱ و ۱۲ مهر ماه با سخنرانی استاد مصطفی ملکیان و پخس فیلم سخنرانی ضبط شده‌ی دکتر ابوالقاسم فنایی برگزار می‌شود. این همایش به‌ مناسبت زادروز خداوندگار مهر و عشق، مولانا جلال‌الدین محمد بلخی برگزار می‌شود.  موسسه سروش مولانا مجری این همایش اعلام کرده است که تا دهۀ آینده،…

 سومین همایش مهر مولانا  با موضوع «نظام اخلاقی مولانا» در روزهای ۱۱ و ۱۲ مهر ماه با سخنرانی استاد مصطفی ملکیان و پخس فیلم سخنرانی ضبط شده‌ی دکتر ابوالقاسم فنایی برگزار می‌شود. این همایش به‌ مناسبت زادروز خداوندگار مهر و عشق، مولانا جلال‌الدین محمد بلخی برگزار می‌شود.  موسسه سروش مولانا مجری این همایش اعلام کرده است که تا دهۀ آینده، «نظام اخلاقی مولانا» محور همایش‌های سالانۀ مهر مولانا خواهد بود و در سومین همایش مهر مولانا، به گام نخست طرح: «اخلاق و منابع هنجارگذار دیگر» پرداخته می‌شود.

موضوعات سخنرانی‌های این همایش عبارتند از: ۱) وجوه تفاوت اخلاق با پنج منبع هنجار گذار دیگر ۲) فرق اخلاق و دین ۳) فرق اخلاق و حقوق ۴) فرق اخلاق و زیبایی شناسی ۵) فرق اخلاق و مصلحت اندیشی ۶) فرق اخلاق و آداب و رسوم و عرف و عادات.

علاقه‌مندان برای حضور در این همایش، برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام  به  وب‌سایت موسسه سروش مولانا : http://soroushmolana.irمراجعه نمایند. شماره‌ تلفن‌های  ۶۶۴۱۷۹۶۶ و ۶۶۴۱۷۸۲۳ (موسسه سروش مولانا) برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، در اختیار شماست.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

فهرست